תוצאות 1 עד 1 מ 1
    תומך במשחק

באגים ותוספות~

אז אתחיל מהבאג הראשון שתפס לי את העין שהוא ההודעות. אני מניח שרוב השחקנים ש"קיבלו הודעות" כנראה מודעים לבאג הנ"ל. בקצרה עליו, הבאג הזה לא מאפשר לראות הודעות נכנסות.
    באג שני, הלא הוא עדכון הדירוג- כאשר מתאפסים כל הארבעת עדכוני הדירוג (הכוונה לעדכון האחרון מארבעתם), האתר מתחיל להתקע לפרק זמן.
    באג שלישי~זמינות המשתמשים. לא ניתן לראות איזה משתמש מחובר כרגע.

ועכשיו לתוספות:
    1) התראות להודעות צאט- הכוונה היא כשכל אחד אשר יוצא/שלח הודעה/מינה מישהו לתפקיד כזה או אחר בברית ולהפך תיהיה התראה בסרגל מצד ימין מתחת לפרופיל. (כמו ווצאפ) כאשר אתה מקבל הודעה יש לך סימן של הודעה אחת, שניים שלוש וכן הלאה, כך גם בצאט ברית.

2)כלא- הכלא יעלה כ-15 זהב לשימוש. והתכונה שלו היא בעצם "להקפיא~לכלוא" משתמש מסויים על פי רצונך למשך שעה אחת וזה יהיה שימושי לכפעמיים ביום. אותו המשתמש אשר נכלא לא יוכל לבצע פעולה כל שהיא על המשתמש אשר כלא אותו.

3) מוניטין/כניסות לפרופיל- כל משתמש יהיה רשאי לתת נקודת מוניטין אחד בכל יום. וכניסות לפרופיל.. אני מניח שאין טעם להסביר מאחר והשם אומר הכל.

4) טריוויה יומית- בכל יום יהיה שאלת טריוויה אשר תעניק פרס לכל מי שענה נכון.

5) ברזלים- בכל יום משתמש יזכה לקבל חמישה ברזלים, כאשר הוא מגיע ל20 ברזלים הוא יכול להמר אותם ל15 זהב.
    נערך לאחרונה על ידי Yahav2209; 10-25-2018 בשעה 06:14 PM.

מנהל משחק
    היי ,

בנוגע לבאגים , הבאגים יסודרו בהקדם

בנוגע להצעותך:

הצעה ראשונה - תתווסף למשחק בעתיד.
    הצעה שנייה - ההצעה תתווסף כנראה בעתיד.
    הצעה שלישית - לא התקבלה כעת - כי משתמשים יוכלו לדעת לפי רמת הכניסות במידה ושווה לתקוף תמשתמש.
    הצעה רביעית - תתקיים בצאט כל זמן לא ידוע, זה יהיה בהפתעה.
    הצעה חמישית - ההצעה תתווסף בעתיד.

תודה רבה על ההצעות

תומך במשחק
    אז כנראה שלא הבנת את הנקודה של השלישית וזה בסדר גמור. מוניטין= עד כמה הבן אדם מוערך כלפיי חברי המשחק, זה לוא דווקא בהכרח אומר שהוא מייצר הרבה/יש לי הרבה משאבים/חיילים וכדומה.. זה פשוט נקודות הערכת משתמש כלפיי האחרים. ולגביי כמות הכניסות, זה לא הולך להחליף את הריגול וזה לא הולך להגיד כלום על משתמש מסויים, אלא סך הכל מדרג אותו על פי כמות כניסות שנכנסו עליו לפרופיל. נגיד עכשיו ברשימת המחוברים ראיתי את marvil לדוגמא, אז ברגע שסתם נכנסתי לראות מתוך סקרנות, הופ קפצה לו כניסה לפרופיל.

מנהל משחק
    ההצעה עלתה לדיון.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •