תוצאות 1 עד 3 מ 3

אשכול: האם 3 ערים זה יותר מדי?

Junior Member הסמל האישי של danielb32

האם 3 ערים זה יותר מדי?

שלום לקוראים היקרים,

חשבתי לאחרונה על דבר מעניין.
    האם שמתם לב שבפרק הזמן שבו שרת העונות כבר פתוח, למיטב זכרוני 10 יום ככה, יש כמות מכובדת מהפעילים שכבר הגיעו למסניה.
    האם זה סימן חיובי?
    אני לא בטוח.

לפי הנתונים המידיים שנראו בימים הללו אז בסביבות 20 שחקנים מחוברים בכל רגע נתון.
    ואם חצי או חלק מהם עוברים למסניה, אז הפעילות בכל עיר תהיה מוגבלת.
    הבעיה הזאת מוכרת מעונת הטסט של שרת העונות, שבו היו 5 ערים, אך בסוף השינוי רק 3 ערים נותרו.
    ברם, אני טוען שגם זה לא מספיק.
    אם הקהילה הפעילה תתפזר בין 3 ערים אז סטטיסטית זה בערך 7 שחקנים פעילים לכל עיר, כאשר ברור מאליו שזה לא מספיק ליצור דינמיות ואקשן.

הפתרון הכי פשוט זה לצמצם את הקהילה לעיר אחת.
    אז מה יהיה עם שאר הערים?
    אני בהחלט לא יודע. אולי פעילויות. אולי משו מיוחד שאפשר פעם בשבוע לעלות עיר ואז במידית לרדת, ועוד...זה תמיד ניתן לדון.
    מה שחשוב זה שהקהילה הקיימת לא תתפזר בין 3 ערים, אלא שתהיה פעילה כמה שניתן בעיר אחת ככה שהאקשן והדינמיות תמשיך.

תודה לקוראים,
    ממני,
    danielb32.

צוות תמיכה הסמל האישי של Chaos
    ציטוט נכתב במקור על ידי danielb32 צפיה בהודעה
    שלום לקוראים היקרים,

חשבתי לאחרונה על דבר מעניין.
    האם שמתם לב שבפרק הזמן שבו שרת העונות כבר פתוח, למיטב זכרוני 10 יום ככה, יש כמות מכובדת מהפעילים שכבר הגיעו למסניה.
    האם זה סימן חיובי?
    אני לא בטוח.

לפי הנתונים המידיים שנראו בימים הללו אז בסביבות 20 שחקנים מחוברים בכל רגע נתון.
    ואם חצי או חלק מהם עוברים למסניה, אז הפעילות בכל עיר תהיה מוגבלת.
    הבעיה הזאת מוכרת מעונת הטסט של שרת העונות, שבו היו 5 ערים, אך בסוף השינוי רק 3 ערים נותרו.
    ברם, אני טוען שגם זה לא מספיק.
    אם הקהילה הפעילה תתפזר בין 3 ערים אז סטטיסטית זה בערך 7 שחקנים פעילים לכל עיר, כאשר ברור מאליו שזה לא מספיק ליצור דינמיות ואקשן.

הפתרון הכי פשוט זה לצמצם את הקהילה לעיר אחת.
    אז מה יהיה עם שאר הערים?
    אני בהחלט לא יודע. אולי פעילויות. אולי משו מיוחד שאפשר פעם בשבוע לעלות עיר ואז במידית לרדת, ועוד...זה תמיד ניתן לדון.
    מה שחשוב זה שהקהילה הקיימת לא תתפזר בין 3 ערים, אלא שתהיה פעילה כמה שניתן בעיר אחת ככה שהאקשן והדינמיות תמשיך.

תודה לקוראים,
    ממני,
    danielb32.
    הענין שזה כבר יפגע במשעות של ספרטה אי אפשר רק עיר אחד 3 ערים זה כבר בסדר גמור שינוי נוסף רק ידוק וגם דניאל בבקשהה יש עמוד לרעיונות בבקשה שלח שם כי אתה מדבר בדיבורים שזה לא נועד לרעיונות

Junior Member הסמל האישי של ATM
    לדעתי צריך להיות יותר מ5 ערים לפחות ובלי הפרש רמות שכולם יוכלו לתקוף את כולם
    קצת אקשן לא יזיק

Bookmarks

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •