תוצאות 1 עד 1 מ 1

אשכול: הראיון הראשון שלי בעונה 2 *מצחיק*

Junior Member הסמל האישי של arel12

הראיון הראשון שלי בעונה 2 *מצחיק*

מה מצב חברים? כאן הראל בראיון הראשון לעונה!
    קודם כל הכי חשוב זה לזכור שבכל כאן *בהומור בלבד*! אולי הפעם זה לא כל כך יהיה טוב כי זה הראשון שלי לעונה הזאתי ואין כל כך דברים מצחיקים אבל לא נורא!* העיקר הכוונה חח. יאללה בואו נתחיל!

מראיין: האדם הראשון שנראיין יהיה AngelOfDeath אז קבלו אותו במחיאות כפיים.........* וירטואליות...

AngelOfDeath: אל תגזים לא צריך מחיאות כפיים כאלה.. צריך מחיאות כפיים חזקות יותר!

מראיין: חח אתה צודק בכל מקרה אז מה השם שלך כאילו למה קראת לעצמך ככה במשחק ומה שמך הפרטי?

AngelOfDeath: אז ככה קודם כל קוראים לי עידו ואביאל הזה הוא סתם אפס שגונב שמות

מראיין: אבל מאיפה השם הזה במשחק?

AngelOfDeath: אל תספר לאביאל אבל... גנבתי לו תשם..* מה אני יעשה זו הדרך היחידה לגרום לאחרים להתחנף אליך למשל מישהו בשם The Beast התחנף אליי שאני לא אתקוף אותו רק כי הוא תקף אותי "בטעות"* זה כזה כיף לגרום לאנשים לעשות ככה חח

מראיין: דה ביסט זה אני חחח... ואתה לא חושב שזה דרך מוגזמת לשחק? כאילו** גם ככה אחרי הראיון כאן אז כבר המשחק שלך הלך כי זהו כולם יראו תפרצוף האמיתי שלך האם אתה בטוח שזו הדרך שתרצה להמשיך? הריי אביאל סתם יביא לך באן.

AngelOfDeath: ואוו בוא נירגע חבר איזה באן ואיזה נעליים סמוך עליי הוא לא יביא לי באן.

מראיין: זה גורם לי לחשוב שאתה זה אביאל ואתה עושה טרול כי אם אתה כל כך בטוח שלא תקבל באן

AngelOfDeath: יאוו נו אבל למה אתה מגלה תסוד שלי!!! אבאאאאאא הוא גילה תסוד שלייייי!!

אבא: מה אכפת לי? לך לאמא!

AngelOfDeath: אמאאא הוא גילה תסוד שליייי!!

אמא: מה אכפת לי? פרוש לדוקים..

*AngelOfDeath בכה וברח מהראיון*

מראיין: טוב כנראה שאותו עוד לא נראה חח אז המראיין הבא שלנו הוא רונן!!

רונן: ברוכים הבאים!

מראיין: זה המשפט שלי.. גנבת לי אותו אוף..

רונן: חח מה אכפת לי ממך..

מראיין: לא יודע קיצר מה מי אתה בן כמה אתה ספר

רונן: נשמה זה מידע סודי איך אומרים "סוד כמוס לפרה ולסוס" חיחיחיח

מראיין: אוקיי... נזרום. אז אולי לפחות תוכל לספר מה הקטע שלך במשחק ולמה תקפת חצי משחק? אני לא אגיד שמות אבל תקפת את טייקון את The Beast שזה אני ועוד שאין לי כוח להגיד

רונן: מה למה? זה לא ברור?* זה כי אני אלירן סבג למה ככה חזק!! https://youtu.be/y7auJNBA0bs

מראיין: אלירן איך זה שאתה ככה חזק?

רונן: באתי מכוכב חלל נשמה

מראיין: לא שיש כוכב כזה אבל נגיד. ותגיד איך אתה מסודר לגבי משאבים כאילו מבחינת ייצור ונשק וכו?

רונן: לגבי זה אני לא כזה טוב כאילו אני בעיקר תוקף ובוגד..*

מראיין: אסטרטגיה לא רעה רק הבעיה היחידה בה שזה אסטרטגיה שכלול את התקיפות שלך לגביי..

רונן: אותך ממזמן עברתי גם ככה אתה לא מייצר כלום ואתה גרוע חחח

מראיין: זה היה בקטע להעליב או מחמאה..?

רונן: להעליב חחחחח*

מראיין: טוב, טוב, לא פגעת בי אני פשוט נכנס לי לעין משהו פשוט בוא נסיים תראיון הזה!

רונן: טוב הוא הלך.. אז אני אגיד את משפט הסיום חח. מקווה שנהנתם מהראיון "משפט יוטיוברי כל כך.." ונתראה בראיון הבא ואל תשכחו לקחת הכל בהומור בלבד!!
    נערך לאחרונה על ידי arel12; 03-15-2019 בשעה 05:08 AM.

Bookmarks

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •