תוצאות 1 עד 4 מ 4

אשכול: הפרשי הרמות

Junior Member הסמל האישי של Live or die

הפרשי הרמות

הרעיון שלי זה שיחזירו את הפרשי הרמות של התקיפה ל10 רמות הבדל במקום 20 כמו שעכשיו כי בהבדל של 20 רמות אתה לא באמת חושב את מי לתקוף ואת מי לא אתה פשוט תוקף ומה שיש יש ... בהבדלים של 10 רמות אתה חושב פעמיים אם לתקוף או לא כי אז לא תוכל לתקוף אנשים שוב ואז גם חוזר ההיתרון של הרמה נמוכה שרמה 11 לא יכול לתקוף רמה 1 יש פה יתרון של רמה, אבל שרמה 21 לא יכול לתקוף רמה 1 אני לא רואה פה ממש יתרון לרמות הנמוכות

Junior Member הסמל האישי של danielb32
    שאלה טובה.
    האם פער של 10 או 20?
    בואו כולנו נחשוב על הנתונים היבשים.
    כמו שהרבה יודעים, בתחילה אנשים עולים רמות מהר ובשלב מסויים כמעט ואין מי לתקוף כי אנשים פשוט לא תוקפים באותו תדירות וככה זה אמור להיות כי כל אחד תוקף בתדירות שונה.
    עכשיו, אם זה המצב אז מה קורה לאורך זמן?
    האנשים שברמות גבוהות נמצאים במצב שנקרא, אי בודד, הם ברמה גבוה מדי אז הם לא יכולים לתקוף כמעט אף אחד אם בכלל.

מלכתחילה זה לא בעיה, כי פער של 10 רמות אמור להיות בסדר כל עוד יש קהילה מספיק פעילה בערים ככה שיהיה לכל אחד כמות מכובדת מי לתקוף.
    אך, המצב לא כך, כי אם כן אז אנשים היו ממשיכים לעלות רמות ולא מאטים ככל שהזמן מתקדם, בעצם הסימן למצב הזה הוא איסוף המנות.
    לכן, זה הוגן המצב שבו פערי הרמות יעלו ל20 רמות למרות העובדה שככה זה גורם לפחות מתח בלעלות רמות, אבל בעצם זה רק גורם לבעיה המקורית לקבל דיחוי ולא מניעה.
    אם הקהילה הפעילה לא מתקדמת מספיק ברמות אז בשלב מסויים כל הקהילה תהפוך לאי בודד.
    כמובן, מצב זה תלוי בהרבה משתנים ולא קל לצפות ולחשב, אך כן ניתן להגיד שאם פערי הרמות מספיק גדול אז זה ידחה את המצב הבלתי נמנע.

הסיכום שלי שאם לא לוקחים בחשבון את המצב שבשלב מסויים הקהילה תהפוך לאי בודד אז פער של 10 רמות הוא בסדר בתנאי שיש קהילה מספיק גדולה.
    אך, בשל המצב הנוכחי אז עדיף שיהיה פער רמות גבוהה יותר כך המצב ידחה.

מנהל משחק הסמל האישי של Asterix
    היי, אתם מעדיפים שזה ירד ל-10 רמות או שנבטל את זה לגמרי ?
    מנהל ספרטה אונליין.

Junior Member הסמל האישי של danielb32
    ציטוט נכתב במקור על ידי Asterix צפיה בהודעה
    היי, אתם מעדיפים שזה ירד ל-10 רמות או שנבטל את זה לגמרי ?
    אני חושב שזה חשוב פערי רמות, אבל הניסיון במשחק הראה שהוא לא עוזר ממש ככל שהזמן מתקדם.

Bookmarks

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •