תוצאות 1 עד 4 מ 4

אשכול: שמירת דוחות ריגול

מצטיין החודש הסמל האישי של Tomer

שמירת דוחות ריגול

יהיה נחמד אם תהיה אפשרות לשמור את דוחות הריגול. האמת שלדעתי המצב ההפוך מהמצב הקיים הוא הנכון יותר - כלומר במקום לשמור רק את דוחות המלחמה, עדיף לשמור רק את דוחות הריגול, ובדוחות המלחמה לבחור ספציפית את מה שרוצים לשמור.

אני לא חושב שיצא לי להסתכל על כל דוח מלחמה יותר מפעם אחת, אבל ללא ספק רציתי להסתכל על דוחות הריגול יותר מפעם אחת. ואני בטוח שאני לא היחיד

Junior Member הסמל האישי של Live or die
    דוחות הריגול נשמרים אחי ... הם נעלמים כל 24 שעות-48 שעות בערך

מצטיין החודש הסמל האישי של Tomer
    אני מודע לזה, אבל אם תשים לב, דוחות המלחמה לא נמחקים אף פעם, וזה מה שאני מציע שיהיה גם עם דוחות הריגול (או אולי במקום)

Junior Member הסמל האישי של danielb32
    הסיבות בעד שמירת דוחות ריגול:
    1. חוסך מנות, כלומר לא צריך על כל ריגול שנעלם אחרי יום לרגל שוב.
    2. דוח ריגול הוא חיוני ובסיסי, ולכן אם כבר ריגלת אז למה שהוא יעלם אחרי יום? זה נתונים ששייכים למשתמש והוגן שלשחקן יהיה גישה לנתונים שהשיג.

הסיבות נגד שמירת דוחות ריגול:
    1. נתונים משתנים באופן קבוע, ולכן זה הכרח לרגל בקביעות על אנשים כדי לקבל נתונים עדכניים, כתוצאה מכך מחיקה של ריגול כל יום מכריח אנשים להיות פעילים ומחוברים ליותר זמן.
    2. ריגול שהוא לא מעודכן הוא לא מספיק טוב, אם תקבל החלטה בגלל שהריגול לא מעודכן אז אתה עלול לבזבז יותר מנות.
    3. הקהילה חיה ופועלת על נתונים מעודכנים, לכן בפאב אנשים נפגשים לדון ולרכל על נתונים שגילו במהלך היום, אלו נתונים שמכריחים ריגול עדכני.

Bookmarks

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •